info@kalasek.com
> Projekty > Komerční prostory

Komerční prostory

Maloobchod, kancelářské prostory, gastro.

V tomto specializovaném realitním projektu, se zabýváme komerčními prostory v České republice. Zastupujeme majitele nemovitostí, při prodeji a pronájmu prostor. Pro jejich komerční prostory, exkluzivně najdeme vhodné a kvalitní nájemce.

V zastoupení zájemců o volné komerční prostory pro jejich podnikání, vyhledáme vhodné prostory, které se budou maximálně přibližovat jejich představám. Vyznáme se v maloobchodu, v kancelářských prostorech, a v neposlední řadě také gastro byznysu.

Zaměřujeme se také na krátkodobé pronájmy komerčních prostorů. Spolupracujeme s eventovými agenturami, které poptávají vhodné prostory pro pořádání společenských událostí.

  • Maloobchodní prostory
  • Kancelářské prostory
  • Gastro
  • Kliniky a soukromá zdravotnická zařízení.
  • Směnárny

Profi
služby.

Spolupracujte s Michalem Kaláškem, a jeho týmem odborníků. Svěřte nám váš komerční prostor, svěřte nám vaši poptávku.

Spolupráci
dokončíme.

Uděláme vše proto, aby naše spolupráce byla úspěšně dokončena.

Maloobchodní prostory

Umíme zajistit skvělé prostory pro expanzi našich klientů, aby jejich prodejna byla na zajímavých místech, v České republice. Zaměřujeme se hlavně na prémiové lokality měst, v každé městské části daného města.

Nabízíme k pronájmu prostory v nákupních centrech a obchodních domech, retail parcích, a v klasických prodejnách ve městě na ulici.

V případě zastupování pronajimatele, zanalyzujeme lokalitu, lokální maloobchodníky, a podle toho, budeme vybírat vhodné nájemce.

Kancelářské prostory

Zajišťujeme pronájem a prodej kancelářských prostor v České republice.

V zastoupení pronajimatele, hledáme vhodné kupce, nebo důvěryhodné nájemce.

Zájemcům o kancelářské prostory, nabídnete prostory z naší nabídky, dle jejich představ. Umíme zařídit i relokaci, a změnit klientovi sídlo jeho podnikání, s veškerými službami.

Ve spolupráci velkoobchodníkem výpočetní techniky, nabízíme našim klientům, také možnost vybavení kanceláří výpočetní technikou, za velkoobchodní ceny.

Gastro

Často se nám dostávají poptávky na restaurační zařízení a bistra. Z neveřejné nabídky, poptávajícím nabídneme seznam gastro provozoven, které jejich majitelé chtějí prodat.

Máte volný komerční prostor? Dejte nám vaši důvěru, a my vám exkluzivně seženeme kvalitního nájemce.

Hledáte komerční prostor?

Podle vašeho zadání a kritérií, vyhledáme a zajistíme, vhodný komerční prostor pro vaše podnikání.

+420-777_207-567
info@kalasek.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Twitter
LinkedIn